Sigorta Aracılık Hizmeti

Otoland siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek sigorta acenteliği hizmetine başlamış olup, sigortalı olmanın ayrıcalıklarını size yaşatmayı hedeflemektedir.

Araç Temizlik Hizmeti

Profesyonel kadromuz ile araç temizlik hizmeti vermekteyiz.

Araç Arama

Satılık tüm araçlarımız için filtreleyerek arama yapabilirsiniz

Marka:
ile arası

Yararlı Linkler

Alttaki linkler aracılığıyla araç sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Otoland Motorlu Araçlar ve Dış Tic. Ltd. Şti. Yalnızca Land Rover araçlara ihtiyacı olabilecek her türlü hizmeti veren özel bir kuruluştur.

Misyonumuz
Land Rover kullanıcılarına en kaliteli hizmetin verilmesini sağlayarak beklentilerini aşmalarını sağlayabilmek.

Ve; buna bağlı olarak Vizyonumuz da konumuzla ilgili gelişmeleri takip ederek dürüstlük ile Land Rover markasına yakışır hizmeti verebilmek için misyonumuzun devamlığını sağlamaktır.

Hizmetlerimiz
* Servis ve bakım hizmetleri

* Aracınız isterseniz adresinizden teslim alınarak istediğiniz servis ve bakım hizmeti yapılarak yeniden adresinize teslim edilir ve araç sahibinin bulunduğu yerden alınıp teslimine kadar ki zaman içerisinde full kasko teminatı ile sigorta kapsamındadır.
* 24 Saat acil servis ile kesintisiz hizmet
* Kasko Sigortalı araçlara hasarlanması halinde anlaşmalı servis hizmeti
* Araç alım ve satımlarında ekspertiz ve danışmanlık hizmeti
* Kişiye özel araç ithalatı
* 2 El Alım ve Satım hizmeti


Servis Hizmeti
Kuruluşumuz Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta, 24 Saat Acil Yardım ve 2 El Satışı konusunda tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu hizmetleri verirken ki amacımız sizin için olduğu kadar bizler için de özel olan araçlarınıza en iyi servis hizmetini verebilmektir.

Dünyanın önde gelen bir markasına ait aracı kullanmaktasınız. Öncelikle Konfor ve Güvenliği kullanıcısına sunan bu mükemmel araç ile sizin keyif sürebilmenizin devamlılığını sağlayabilmek için, bizde aracınızda olası bir sorun olması halinde bu sorunun bizim sorunumuz olacağı felsefesi ile hareket etmeyi amaç edindik.

24 Saat acil yol yardım Acil Servisimiz, aracınıza acil yardımın ihtiyacı olduğu durumlarda Teknik servis hizmeti 24 saat nerede olursanız olun size bir telefon kadar yakın olduğundan anında müdahalede bulunarak sorununuza çare olacaktır.

Anlaşmalı Servis Hizmeti Kasko sigortalı aracınızın hasar görmesi halinde aracınız sizden hiçbir ücret alınmaksızın tamiri yapılarak ödeme sizin adınıza sigorta şirketinizden alınacak ve siz hiçbir ekstra ücret ödemeyeceğiniz gibi işlemler ile ilgilide mesai harcamayacaksınız.

Ekspertiz ve Danışmanlık Sahip olduğunuz aracınızın değer tespitini yaptırabilmeniz veya satmayı düşünmeniz halinde bilgi sahibi olabilmeniz için aracınız gerekli inceleme ve kontrolden geçirilerek sağlıklı güncel değeri belirlenir. Satın almak istediğiniz bir aracı da fiyatını belirlemek için getirebilir ve değeri hakkında bilgilendirilebilirsiniz.

2. El Araç Alım –Satım
Araç mı almak istiyorsunuz?
Konusunda uzman ekibimiz araç alımında sizin için en uygun aracı temin ederek gerekli bakım ve kontrollerini yapıp keyif alarak binebilmeniz için en iyi hizmeti sunacaktır. Aracınızı Satmak mı istiyorsunuz?
Aracınızı satmak istiyorsanız, aracınıza servisimizde ekspertiz yapılarak belirlenecek fiyata Showroomumuzda teşhir edilerek kısa sürede satışı sağlanacaktır.

Müşterilerimize 2. El araç alım ve satımında vermiş olduğumuz güven ile ve Showroomumuzun lokasyonu sebebi ile çok fazla ziyaretçi gelmekte olup araçların alıcı bulması kısa sürede gerçekleşebilmektedir.